Woreczki Zapachowe. „Zobacz mój świat” Aktywni+ – Olsztyn.
Seniorzy, podczas warsztatów prowadzonych w ramach Projektu "Zobacz mój świat", tworzyli piękne przedmioty z sercem i pasją, które mogą stanowić inspirację do wykonania własnoręcznych upominków. Za nami świece sojowe, tabliczki zapachowe, maskotki, porcelana ręcznie malowana, dekoracje świąteczne ze wstążki.
Na jednych z wcześniejszych zajęć Panie i Panowie próbowali sił z haftem wstążeczkowym. Wyszyte starannie bukiety stworzyły bazę do woreczków i poduszeczek zapachowym. Wypełnione lawendą, ozdobione wstążeczkami, koronką, wspólnymi siłami obszyte na maszynie, obszyte ręcznie lub obrobione na szydełku - wyszły pięknie. Wspaniałe właściwości lawendy - relaksujący aromat, który również odstraszy nieproszone owady - dostały śliczne opakowanie.
Przy okazji szycia woreczków, w wolnej chwili, wykorzystując ścinki materiałów, powstały dekoracyjne Dynie - jak zwykle w Galerii Warte Świeczki w Olsztynie - twórczo i kreatywnie.
Wszystko obejrzeć można w galerii zdjęć poniżej. Musimy też pochwalić Uczestników projektu za ich kreatywność, zdolności i pracę domową - w domu powstały piękne zakładki do książek, hafty i woreczki zainspirowane naszymi zajęciami.
AKTYWNI-PLUS
u0022Zobacz mój światu0022
Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz 
Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025